LogoPremioSport.sk
Predajca športového oblečenia, obuvy a športových potrieb

Tempish VINTAGE RETRO top line kolieskové korčule, veľ. 44

IHNEĎ K ODBERU
Veľkosť:
44-27,9cm
Kód produktu: 1000043
EAN: 8592678102626
Výrobca: TEMPISH
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 111.63
133.95
Pôvodná cena 235.00, Zľava 43 %
KS

Ihneď k odberu.

VINTAGE RETRO top line sú nové fitness in-line korčule TEMPISH využívajúce moderné materiály a technológie. Korčule VINTAGE RETRO top line ponúknu korčuliarom skutočne vysoký komfort z jazdy s možnosťou individuálneho nastavenia topánky aj korčule podľa štýlu jazdy, anatómie človeka a iným aspektom ovplyvňujúcich jazdu. Korčule TEMPISH VINTAGE RETRO top line sú určené predovšetkým pre skúsenejších korčuliarov, ale aj pre tých menej skúsených túžiaci po kombinácii vysokej rýchlosti a dobrej ovládateľnosti korčúľ.

Skelet korčule je vyrobený z nového kompozitného materiálu na báze nylonu. Polypropylén vystužený pridaním 8% fiberglasu. Je veľmi pevný a súčasne húževnatý, vďaka čomu sa dosiahlo podstatné zníženie hmotnosti celej korčule. Spodná časť skeletu je značne zúžená a tak dokonale kopíruje tvar chodidla. Skelet je tiež osadený samosvornou prackou a členkovým pásikom na suchý zips pre lepšie dotiahnutie korčule. Tento model je vybavený MOZ systémom. Tento revolučný systém utiahnutia topánky pomocou oceľového lanka umožňuje veľmi rýchle a pevné dotiahnutie a uvoľnenie, jemné dávkovanie dotiahnutia a vysoký komfort. Nylonové prievlaky (očká) spoločne s oceľovým lankom zaisťujú takmer neobmedzenú životnosť celého systému.

Vnútorná topánka (liner) je vyrobená z dvojvrstvovej vnútornej bandáže na báze molitanu a latexu s čiastočnou tvarovou pamäťou. V oblasti Achillovej šľachy a členku s veľmi dobrým anatomickým vedením pre zvýšené pohodlie užívateľa a jednoznačnú fixáciu chodidla v topánke. Topánka bola vyrobená s použitím nového upraveného kopyta (Last), ktoré je nižšie a prináša oveľa väčšiu podporu klenby. Pre znásobenie pocitu komfortu sme použili tiež vnútornú vkladaciu stielku, ktorá je kvalitne anatomicky tvarovaná a je dvojvrstvová. Má dve hlavné funkcie:
1.schopnost sa prispôsobiť individuálnemu tvaru chodidla a fixovať ho v topánke proti nežiaducemu pohybu pri korčuľovaní
2.tlmí vibrácie od podvozku a tým zaisťuje pohodlnejšiu jazdu na korčuliach

Model TEMPISH VINTAGE RETROtop line je osadený podvozkom Pro Skate 3x110, pri ktorom boli skombinované najlepšie vlastnosti pre korčuľovanie - rýchlosť a ovládateľnosť! Vysokú rýchlosť zaisťujú 3 kolieska s priemerom 110mm, ovládateľnosť potom dĺžka podvozku:

276mm (veľkosť 37-43)

293mm (veľkosť 44-47)
Podvozok Pro Skate je robustný podvozok vyrobeným technológiou CNC z hliníkovej zliatiny 6063. Podvozok je ku skeletu pripevnený centrálnymi skrutkami, čo umožňuje individuálne nastavenie pozície podvozku voči skeletu (chodidlu) alebo podľa štýlu korčuľovania každého korčuliara. Korčule sú osadené kolieskami TEMPISH RADICAL, ktorá sa vyznačujú vysokou priľnavosťou a tlmením nerovností povrchu, nízkym opotrebením a veľmi malým valivým odporom. Kolieska sa otáčajú na kvalitných, presných ložiskách ABEC 9 CHROME hi-precision.

Dĺžka vnútornej vložky:

 

veľ.: 44 - 27,9 cm

 

Doporučené použitie Rekreačné, kondičné korčuľovanie, pokročilí, skúsení korčuliari.
Kategória Fitness
Skelet polypropylén vystužený pridaním 8% fiberglasu
Vnútorný materiál dvojvrstvová vnútorná bandáž na báze molitanu a latexu s čiastočnou
Podvozok robustný podvozok vyrobený z CNC z hliníkovej zliatiny 6063, systém pripevnenia do skeletu - kombinácia IDEAL POSITION CONTROL
Typ kolieska RADICAL PU Casting (PUC), Super Hi-Rebound (SHR), vysoko kvalitné kolieska
Priemer kolieska 110 mm
Tvrdosť kolieska 85A
Ložiská ABEC 9 chrome top speed, Hi-precision
Brzda NIE
Systém zapínania MOZ system, 1 x pracka, 1 x pásik na súchý zips
Počet kusov v kartóne 1
Stupeň únosnosti športového zaťaženia 4