LogoPremioSport.sk
Predajca športového oblečenia, obuvy a športových potrieb

Tempish NERROW 3 kolieskové korčule biela

IHNEĎ K ODBERU
Cena 65.00
Pôvodná cena 100.00, Zľava 35 %
Dostupnosť: skladom +1
Veľkosť:
39-42
Cena bez DPH: 54.17
Kód produktu: 1000000023
EAN: 8592678086278
Výrobca: TEMPISH
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Ihneď k odberu.

NERROW 3 je ďalší revolučný model kolieskových korčúľ, vďaka univerzálnemu podvozku, na ktorý je možné namontovať 4 kolieska s max. priemerom 84 mm alebo 3 kolieska s priemerom až 100 mm a revolučnou technológiou použitou na dizajne vnútornej topánky korčule s plastickým gumovým povrchom R-3D -S. Korčule NERROW 3 sú osadené 3-mi kolieskami s priemerom 84mm. Vďaka veľkej variabilite použitých koliesok sú korčule vhodná ako pre začínajúcich korčuliarov, tak pre pokročilých a skúsených korčuliarov, ktorí sa už môžu po chodníkoch pohybovať väčšou rýchlosťou a vyskúšať si základnú techniku jazdy rýchlostného korčuľovanie aj na väčšie vzdialenosti.

Novo použitá technológia R-3D-S (Rubber-3D- Surface) na vnútornej topánke korčule spoločne digitálnou podtlačou tkaniny vytvára zaujímavé efekty, kedy korčule menia farbu podľa uhla z ktorého korčuľu sledujete. Kombinácia týchto dvoch technológií otvára nové možnosti ako čo do nových možností dizajnovo stvárniť korčule, tak čo do funkčných vlastností lineru. Celá vnútorná topánka je tiež pevnejšia a odolnejšia proti poškodeniu. Vnútorná topánka však napriek tomu dýcha a umožňuje prechod vlhkosti a odvod tepla zvnútra topánky. Priehlavkový pásik na suchý zips je pripevnený priamo ku skeletu korčule a jeho jednoduchá výmena umožňuje zmnenou farby väčšiu individualizáciu celej korčule podľa potreby, pocitu alebo nálady korčuliarov. Dotiahnutím priehlavkového pásika sa podrží chodidlo v optimálnej polohe v skelete. Vyšší golier (cuff) lepšie podrží nohu nad členkom pri korčuľovaní a dá užívateľovi väčšiu istotu pri korčuľovaní. Golier sa sťahuje prackou s poistkou proti otvoreniu. Pracka je novej konštrukcie s poistkou, ktorá sa ľahšie a prirodzene vypína pomocou jednej ruky, čo ocenia ako deti, tak ich rodičia.

Skelet korčule je z pevného a vysoko húževnatého PP (polypropylén), má nastaviteľnú veľkosť v rozsahu 4 veľkostí. Navrhnutá konštrukcia a použité materiály sa prejavili vo veľmi nízkej hmotnosti celej korčule. Korčule je osadená kolieskami, ktoré sa vyznačujú vysokou priľnavosťou a tlmením nerovností povrchu, nízkym opotrebením a veľmi malým valivým odporom. Kolieska sa otáčajú na kvalitných, presných ložiskách ABEC 7 CHROME hi-precision TOP SPEED s gumovými prachovkami a s minimálnym valivým odporom, zaisťujú rýchlejšiu jazdu.

Stupeň únosnosti športového zaťaženia: 3

Veľkosť koliesok: Radical 85A / 84mm.

Oska priemer 6mm, dĺžka 30 mm.


Veľkosť: 31-34, 35-38, 39-42

Doporučené použitie Kondičné, rýchlostné korčuľovanie začínajúci a pokročilí korčuliari
Kategória Fitness
Skelet 3 dielny s nastaviteľnou veľkosťou - systém EASY PUSH, vysoko húževnatý PP (polypropylén), technológia R-3D-S (Rubber-3D- Surface)
Vnútorný materiál viacvrstvový, anatomická polstrácia s vyššou stavbou vnútornej topánky pre istejšie vedenie a ochranu členku
Podvozok zložený z dvoch nosných častí so zliatiny hliníka, vystužené prelisovaním, systém pripevnenia ku skeletu IDEAL POSITION CONTROL, povrchová úprava-farebný elox with printing
Typ kolieska RADICAL PU Casting (PUC), Super Hi-Rebound (SHR), vysoko kvalitné kolieska
Priemer kolieska 84 mm
Tvrdosť kolieska 85A
Ložiská ABEC 7 chrome+rubber washer
Brzda ÁNO
Systém zapínania Šnúrky, oboustraná kovová pracka 1x sťahovací pásik na suchý zips
Počet kusov v kartóne 1
Stupeň únosnosti športového zaťaženia 3,5