Píla Worcraft MST14-210, 210 mm, 1400W, pokosová s laserom
Výrobca: Worcraft
Kód: 114301
EAN: 8584163030071
Dostupnosť: skladom 140 ks
73.71 bez DPH
90.66 ks
Kúpou získaš 91 bodov do vernostného programu
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať
Pokosová píla Worcraft MST14-210 s príkonom 1 400 W je určená na vykonávanie presných priečnych a pozdĺžnych rezov dreva, drevovláknitých a drevotrieskových dosiek. Je tiež vhodná na rezanie tenkej umelej hmoty, hliníkových profilov a tenkých mäkkých neželezných materiálov pod potrebným uhlom rezu v horizontálnom, alebo vertikálnom smere s použitím na to určených pílových kotúčov. Pokosová píla sa vyznačuje vysokou presnosť pokosového rezného uhla a uhla úkosu, ktoré nie je možné dosiahnuť ručne držanými priamočiarymi, alebo kotúčovými pílami.