Píla Worcraft CM23-355B, 2300W, 355 mm, rozbrusovacia na kov
Výrobca: Worcraft
Kód: 113120A
EAN: 8584163041244
Dostupnosť: na otázku
114.66 bez DPH
141.03 ks
Kúpou získaš 142 bodov do vernostného programu
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať
Hľadáte šikovného pomocníka do vašej dielne? Rozbrusovacia píla Worcraft CM23-355B je cenovo dostupná píla, ktorej funkcie a možnosti ocenia všetci majstri a domáci kutilovia. Píla s príkonom 2300 W na kovy je vhodná na presné rezanie a zarovnávanie materiálov z ocele, neželezných kovov, železa a liatinových profilov. Píla vyniká precíznym spracovaním, dlhou životnosťou a maximálnou spoľahlivosťou.
Píla tiež umožňuje nastaviteľný uhol rezania. Maximálne otáčky bez záťaže dosahujú 3800 rpm. Rozmery kotúča tvoria 355 x 3,2 x 25,4 mm. Samozrejmosťou je praktický ON/OFF prepínač s ktorým pílu jednoducho zapnete, alebo vypnete. Priemer pílového kotúča tvorí 355 mm. Zverák píly možno otáčať od 0 ° do 45 °, vďaka čomu umožňuje tvorbu skosených rezov. Predná upínacia plocha píly sa automaticky otočí do správnej polohy a vyrovná sa s obrobkom, aby sa zabezpečilo, že obrobok je bezpečne upevnený. Vysoká bezpečnosť pri práci je zaručená aj vďaka obojstrannému krytu a prednému chrániču.