LogoPremioSport.sk
Predajca športového oblečenia, obuvy a športových potrieb

LiveUp gymball Massage III gymnastická lopta, masážna

IHNEĎ K ODBERU
Cena 10.10
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 8.42
Kód produktu: 23678
EAN: 6951376103052
Výrobca: LiveUp
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Ihned k odberu.

Gymnastická lopta Massage je výbornou rehabilitačné pomôckou vybavenou masážnymi bodmi pre zintenzívnenie kvality cvičenie. Ponúkame v troch rôznych priemeroch. Vhodné na naťahovacie cviky pre celé telo.

10 dôvodov, prečo používať Gymball miesto pohodlné stoličky pri sedavom zamestnaní:

1. Správne držanie chrbtice

Gymnastická lopta nie je stabilný, čo vaše telo núti k neustálym pohybom. Pri sedení na Gymball zistíte, že najjednoduchší pozíciou, ako udržať balans je priame držanie chrbtice, čo je zároveň aj pozíciou pre telo najprirodzenejší a zároveň najzdravšie. Telo si tak samo nájde správnu polohu a nedovolí vám sedieť pred počítačom nezdravo skrúteniu. To má za následok zlepšenie prípadných bolestí chrbta.

2. Donúti vás často meniť polohy

Keď dlho sedíte na gymnastickej lopte a vykonávate na ňom spúšti rôznorodých aktivít, ako naťahovanie sa pre veci, telefonovanie, nestabilné lopta vás núti neustále hľadať balans. Pri jeho hľadaní sa nevedomky neustále hýbete a zapájate tak svaly, bez toho aby ste nad tým premýšľali. Tieto drobné zmeny polôh majú za následok redukciu bolestí chrbta spôsobené dlhodobým sedením bez pohybu, kedy môže zatuhnúť krk, či sa prejaviť iné bolesti chrbta napr. V oblasti bedrovej chrbtice.
3. Fitness je na dosah ruky

Ďalším výhodou tejto alternatívnej kancelárskej stoličky je, že počas pracovnej doby môžete vykonávať série minicvičení kedykoľvek budete chcieť. Ak sa stane, že minútku nebudete mať čo robiť, môžete tento čas využiť drobným posilňovaním na vašej "kancelársku stoličku". Počas pracovnej doby tak môžete urobiť niečo pre svoje zdravie.

4. Zlepšite svoju rovnováhu

Toto je veľmi pochopiteľné. Sedenie na nestabilnom povrchu celý deň zlepší váš zmysel pre rovnováhu, rovnako ako reakcia svalov. Výsledok? Celkovo zlepšenie rovnováhy tela.

5. Zaistite si ploché brucho, po ktorom ste vždy túžili

Pri sedení na gymnastickej lopte sa najviac zapájajú brušné svaly. V podstate tak celý deň posilňujete svoje brucho a hoci sa to môže zdať ako nie príliš efektívne cvičenie, uvedomte si, koľko hodín v práci pred počítačom strávite a zistíte, že vlastne posilňujete potrebné šesť hodín denne v kuse. Už len to, že sedíte v práci na gymnastickej lopte môže posilniť a vytvarovať vaše brušné svaly.

6. Zlepšuje krvný obeh

Pri drobných cvičeniach, ktoré vaše telo vykonáva pri sedení sa zlepšuje celkový krvný obeh vášho tela. Na druhej strane obyčajná stoličky v určitých pozíciách môže krvný obeh v niektorých častiach tela znižovať.

7. Budete mať viac energie

Bolo preukázané. že dlhotrvajúci tá istá poloha vás robí unavenejší, zatiaľ čo pri sebemenší fyzickej aktivite (akou je potrebné snaha o udržanie sa na lopte) vás činní aktívnejším a sústredenejšími.

8. Spálite až 350 kalórií za deň

Ďalší pohyb počas dňa = viac spálených kalórií. Spálenie 350 kalórií za deň = strata pol kila tuku každých 10 dní.

9. Lacné riešenie

Fitlopta je oveľa lacnejšie alternatívou, než špeciálne ergonomická stolička, ktorá sa pohybuje v úplne iných rádoch peňazí.

10. No tak, je to sranda!

V neposlednom rade, komu nejde o posilňovanie, spaľovanie kalórií. Je to predsa nesmierne zábavné poskakovať si celý deň vo svojom zamestnaní na gumové alternatíve ku kancelárskej stoličke. Dodá to novú iskru do vášho dňa!