LogoPremioSport.sk
Predajca športového oblečenia, obuvy a športových potrieb

Tempish VIBER L.E. 110 kolieskové korčule

- 30% NOVINKA ODOSIELAME IHNEĎ TÝŽDENNÁ AKCIA od 19.6. - 26.6.2024

Kolieskové korčule TEMPISH VIBER L.E. 110 spája freestylovú tvrdú topánku s rýchlosťou veľkých 110 mm koliesok. Špeciálny univerzálny model určený ako pre kratšie trasy v meste, tak aj vďaka veľkým kolieskam na chodníky. Tieto korčule sú vhodné pre pokročilých a skúsených korčuliarov.

Veľkosť:
Výrobca: TEMPISH
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 1000004612
Dostupnosť: na sklade
91.25 bez DPH
109.50 ks
Pôvodná cena 156.43, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ihneď k odberu. 

Kolieskové korčule TEMPISH VIBER L.E. 110 spája freestylovú tvrdú topánku s rýchlosťou veľkých 110 mm koliesok. Špeciálny univerzálny model určený ako pre kratšie trasy v meste, tak aj vďaka veľkým kolieskam na chodníky. Tieto korčule sú vhodné pre pokročilých a skúsených korčuliarov.

Korčule s tvrdým skeletom sú svojou konštrukciou a vybavením určené pre univerzálne použitie. Vďaka krátkemu podvozku je zaručená jednoduchá manévrovateľnosť. Korčule sú v základe vybavené kombináciou troch koliesok s veľkosťou 110 mm, vďaka ktorým je možné dosahovať pri jazde vysokých rýchlostí. Do podvozku je možné namontovať aj menšie kolieska (minimálna odporúčaná veľkosť 90 mm).

Skelet korčule je dobre odvetraný - ventilácia sa dostáva až k chodidlu vďaka dieram na spodnej strane topánky a ventilovanému lineru, ktorý obsahuje dierky po celom svojom obvode vrátane jazyka. V kĺbe korčule je použitá skrutka so špeciálnou maticou a podložkou, vďaka ktorým je cuff vymeniteľný a je možné ho v prípade potreby doťahovať, tiež zaručuje väčšiu životnosť ako kĺbový nit. Horná samosvorná pracka je kovová. Pásik sa zasúva do skeletu, aby nezachytával o druhú korčuľu pri korčuľovaní. Priehlavkový pásik je osadený jednostupňovou mikroprackou s veľmi pohodlným uťahovaním a povolením vďaka ráčnovému systému. Použité šnúrky sú voskované, menej kĺžu a uľahčujú zaťahovanie.

Plastové chrániče na vonkajšej strane korčúľ sú vymeniteľné. Dierky na šnúrky sú osadené pevnostnými kovovými krúžkami pre ochranu šnúrok a lepšie uťahovanie. Vďaka použitiu voskovaných šnúrok o šírke 10mm je možné ľahšie postupné uťahovanie šnúrok a efektívnejšie uzavretie skeletu korčule k chodidlu.

Liner korčule je odvetraný, má dierky po celom svojom obvode a v zadnej časti vystužené PVC. V oblasti prstov sa nachádza elastický neoprén pre zvýšenie komfortu. V zadnej časti je pútko s logom TEMPISH pre pohodlné prenášanie korčúľ. Na jazyku sa nachádza pútko pre ľahšie obúvanie. V oblasti Achillovej šľachy je liner znížený a tvarovaný do tvaru písmena V, čo umocňuje manévrovateľnosť a mobilitu. Liner má výrezy v oblasti ohybu členku prešitý elastickým neoprénom, čím sa dosahuje optimálnych anatomických dispozícií lineru pri zachovaní jeho tuhosti. Pod cuffom sú dodatočné očká na šnúrky na dosiahnutie optimálnej fixácie nohy v linere. Na spodnú časť lineru je použitý materiál, ktorý menej kĺže v skelete. V topánke je anatomická vkladacia stielka s hrúbkou 3mm, ktorá je dostatočne komfortná, pritom nie je príliš mäkká.

Pod linerom v pätovej časti tlmí nárazy silentblok vyrobený z materiálu TPR, ktorý výborne pohlcuje vibrácie a nárazy, je pomerne hrubý, mäkký a komfortný.

Jazyk lineru je dostatočne tuhý aj hrubý, skladá sa z 2 častí, teda perfektne kopíruje priehlavok nohy. Jazyk drží dobre pozíciu vďaka použitiu sťahovacej gumy.

Podvozok vyrobený pomocou CNC je silne vystužený s priestorovou konštrukciou, veľmi pevný, stabilný a presný. Jedná sa o vlastný dizajn a konštrukciu značky TEMPISH. Podvozok je k topánke prichytený pomocou 2 centrálnych skrutiek. Podvozok je možné nastavovať priečne i pozdĺžne. Duté osky pre zníženie hmotnosti majú priemer 8mm a sú montované pri ľavej korčuli z vnútornej strany a pri pravej korčuli z vonkajšej strany, aby nedochádzalo k povoľovaniu skrutiek pri jazde.

Montážne rozmery podvozku: 165 mm

Ložiská: kvalitné ABEC-9 chrome s gumovou prachovkou pre jednoduché čistenie a údržbu

Kolieska: PUC, SUPER HI-REBOUND 85A 110 * 24 mm

Veľkosť: 37- 45

Dĺžka vnútornej vložky:

veľ .: 37 - 23,6cm

veľ .: 38 - 24,5 cm

veľ .: 39 - 25,2cm

veľ .: 40 - 25,9cm

veľ .: 41 - 26,6cm

veľ .: 42 - 27,6cm

veľ .: 43 - 28,3cm

veľ .: 44 - 29,0cm

veľ .: 45 - 29,7cm

 

Doporučené použitie Športové a agresívne korčuľovanie, pokročilí, skúsení a závodní korčuliari.
Kategória Urban
Skelet Športový street (urban) a freestyle jazda začínajúci, pokročilí a skúsení korčuliari
Vnútorný materiál Fine Nylon, savé mikrovlákno
Podvozok kolíska, CNC konštrukcia extra vystužená, jeden kus,PÚ full blk alox, priečne a pozdĺžne nastaviteľný
Typ kolieska SPRING
Priemer kolieska 110 mm
Tvrdosť kolieska 85A
Ložiská ABEC 9 chrome steel+rubber washer
Brzda ÁNO
Systém zapínania šnúrky majú špeciálnu povrchovú protisklzovú úpravu
Maximálne zaťaženie [kg] 100
Stupeň únosnosti športového zaťaženia