LogoPremioSport.sk
Predajca športového oblečenia, obuvy a športových potrieb

Vybavenie futbalového ihriska

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Bránka futbal MONDO POP-UP 115 * 76 * 73 cm NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 22.80 € Bránka futbal MONDO POP-UP 115 * 76 * 73 cm Futbalová bránka Goal Post Pop-Up od talianskeho výrobcu Mondo je kvalitná bránka, s ktorou si zahrajú všetci malí futbalisti už od 3 rokov. Bránka plast mini BRÁNKA + LOPTA MONDO NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 14.95 € Bránka plast mini BRÁNKA + LOPTA MONDO Sada obsahujúca detskú futbalovú bránku vrátane siete a lopty. Detská futbalová bránka má kvalitný a odolnú konštrukciu z PVC. Detská skladacia bránka SEDCO - Sada NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 9.95 € Detská skladacia bránka SEDCO - Sada Skladacia futbalová bránka do domu alebo na záhradu, s ktorou si zahrajú všetci malí futbalisti už od malička. Fotbalová branka SPARTAN Target shot 213x152x76 cm NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 66.95 € Fotbalová branka SPARTAN Target shot 213x152x76 cm Kvalitná celokovová bránka na futbal so sieťou a odnímateľným terčom pre trénovanie presnosti streľby. Bránka je vybavená dvoma terčmi pre zdokonaľovanie KV Řezáč Sieť MALÁ kopaná 3 mm biela NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 47.95 € KV Řezáč Sieť MALÁ kopaná 3 mm biela Sieť možno použiť aj na hádzanárske bránky. 3 X 2 X 0,8 X 1,2 M veľkosť ôk 12 x 12cm 3mm PP Kovová bránka MONDO 180x120x60 cm NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 25.70 € Kovová bránka MONDO 180x120x60 cm Sada obsahujúca detskú futbalovú bránku vrátane siete. Detská futbalová bránka má kvalitný a odolnú konštrukciu z kovu.Je ľahko zložiteľná aj Merco Board mechanická tabuľa na striedanie NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 17.95 € Merco Board mechanická tabuľa na striedanie Trénerská pomôcka pri zápase na výmenu hráčov v poli, s reflexnými číslicami pre lepšiu viditeľnosť. Merco Capture futbalová bránka s plachtou veľ. L NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 139.95 € Merco Capture futbalová bránka s plachtou veľ. L Malá skladacia futbalová bránka so streleckou plachtou. Rozmer 120 x 80 x 80 cm, ideálna pre futbal s rodinou a priateľmi. Merco Economy Net náhradná sieť 240cm NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 15.40 € Merco Economy Net náhradná sieť 240cm Merco Economy Net je náhradná sieť k futbalovej bránke Merco Economy. Merco Fold Pop Up Set futbalová bránka NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 22.95 € Merco Fold Pop Up Set futbalová bránka Sada dvoch skladacích futbalových bránok pre tréning a rekreačný futbal s rodinou a priateľmi. Ľahko prenosné, rozmery bránky 120 x 80 x 80 cm. Merco Freiburg 15G tenisová lavička zelená NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 151.00 € Merco Freiburg 15G tenisová lavička zelená Kvalitná a pohodlná lavička na športový kurt, ktorá je vyrobená z odolného a ľahkého plastu. Ideálný doplnok ihriska za skvelú cenu. Merco Futbalová bránka L skladacia NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 85.95 € Merco Futbalová bránka L skladacia Sklolaminátová konštrukcia s rozmerom 183 x 123 cm, ukotvenie pomocou kolíkov. Merco Goal Rebounder futbalový trenažér 180x120 NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 97.50 € Merco Goal Rebounder futbalový trenažér 180x120 Univerzálny futbalový trenažér pre všetky výkonnostné úrovne futbalistov. Kombinácia bránky a nahrávače. Viac rozmerov. Merco Goal Rebounder futbalový trenažér 240x120 NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 111.60 € Merco Goal Rebounder futbalový trenažér 240x120 Univerzálny futbalový trenažér pre všetky výkonnostné úrovne futbalistov. Kombinácia bránky a nahrávače. Viac rozmerov. Merco Goalpost Net náhradná sieť k futbalovej bránke 240 x 120 x 85 NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 26.10 € Merco Goalpost Net náhradná sieť k futbalovej bránke 240 x 120 x 85 Model siete z kvalitného materiálu, určená pre stredne veľkú futbalovú bránku Merco Goalpost. Merco Goalpost Net náhradná sieť k futbalovej bránke 360 x 180 x 100 cm NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 30.60 € Merco Goalpost Net náhradná sieť k futbalovej bránke 360 x 180 x 100 cm Najväčšia z náhradných sietí určená pre futbalovú bránku Merco Goalpost, z kvalitného materiálu. Merco Goalpost+Target futbalová bránka s plachtou NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 110.95 € Merco Goalpost+Target futbalová bránka s plachtou Stredný model bránok Goalpost, dodávaný s plachtou pre trénovanie presnosti streľby. 240 x 120 x 85 cm. Merco Iron Goal futbalová bránka NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 57.50 € Merco Iron Goal futbalová bránka Skladacia futbalová bránka 180 x 120 x 90 cm na tréning a hobby futbal s priateľmi. Jednoduchá montáž, sieť súčasťou balenia. Merco Kid Set FB detský set 2 v 1 IHNEĎ K ODBERU skladom +3 16.95 € Merco Kid Set FB detský set 2 v 1 Športový set Merco Kid Set FB 2v1 je vytvorený pre tých najmenší športiaky a sporťačky vo veku 3+ rokov. Vytvorte svojmu dieťaťu v izbe či na záhrade v Merco Lajnovačka latexová NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 489.95 € Merco Lajnovačka latexová S 10cm širokým valcom pre lajnovanie trávnatých ihrísk. Vhodná pre školy, amatérske aj profesionálne kluby. Merco Master Pop Up futbalová bránka NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 16.50 € Merco Master Pop Up futbalová bránka Malá skladacia futbalová bránka so streleckou plachtou. Rozmer 120 x 80 x 80 cm, ideálna pre futbal s rodinou a priateľmi. Merco Match Dual futbalová sieť biela NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 38.95 € Merco Match Dual futbalová sieť biela Kvalitná polypropylénová sieť na futbalové bránky, pre priateľská i majstrovská stretnutia. Rozmery siete sú 7,5 x 2,5 x 2/2 m. Merco Náhradná sieť School pre skladaciu bránku NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 6.30 € Merco Náhradná sieť School pre skladaciu bránku Presná kópia originálnej siete, ktorá je síce dodávaná vrátane bránky, ale potrebuje časom vymeniť. Merco Náhradný klip k bránke SPORT NA OBJEDNÁVKU na objednávku do 3-5 dní 0.50 € Merco Náhradný klip k bránke SPORT Malá kovová spona slúžiaci na pevné uchytenie siete k bránke MERCO Sport.