LogoPremioSport.sk
Predajca športového oblečenia, obuvy a športových potrieb

Aerial YOGA - Záves na jogu SEDCO AERO YOGA s popruhmi čierna

NA OBJEDNÁVKU
Oznam:
Tovar na externom sklade dodanie do 3-5 dní medzipredaj vyhradený
Kód produktu: EM8010-CR
EAN: 8595096670104
Výrobca: SEDCO
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na objednávku do 3-5 dní
Cena bez DPH: 68.29
81.95
ks

Na objednávku do 3-5 dní.

Špeciálna odnož jogy, aerojóga, sa k nám dostala zo slnečného Španielska a ide o jednu z najmladších odnoží tohto prastarého cvičenia - jogy. Snáď najlepšie jej princíp vyjadruje počeštený názov lietajúce joga. Jedná sa totiž v podstate o klasickú jogu prevádzkovanú vo vzduchu.
Samotný záves na aerojógu je ako už sa povedalo veľký šatku, ktorý má schopnosť udržať váhu nášho tela a samozrejme aj napätie, ktoré pri cvičení vzniká. Nosnosť hamaky pre aerojógu je až 120 kg. Materiálom je nylon. Ide o pevný materiál, ktorý je súčasne veľmi príjemný na dotyk.
Aerojóga vám pomôže sa zrelaxovať, dokonale pretiahnuť celé telo, ale aj posilniť svaly. Ideálne je aj pre tých, ktorí trpia problémami s chrbtom. Napomáha tiež uvoľniť veľké kĺby, pretože pozície vykonávate inverzne.
Báť sa tohto relaxačného pohybu a športu rozhodne nemusí ani začiatočníci. Cvičenie aerojógy určite zvládnete, hoci musíte počítať s tým, že na nový druh pohybu, pri ktorom takmer neplatí gravitácie, si vaše telo bude chvíľu zvykať.
Záves môžete pripevniť doma k stropu, na záhrade k houpačkovému stojanu, alebo kdekoľvek vonku trebárs na strom. A potom už si len užívate cvičenie vo vzduchu.
Do siete sa v rôznych pozíciách zavesíte a tým sa preahujete, posilňujete, uvoľňujete, relaxujete ... Keď chcete cvičiť "vo vzduchu", umiestnite sieť vyššie (do vyššieho oka popruhu), pre kontakt so zemou zase ktorej. Jednoducho, bez námahy, len překliknutím karabíny do iného oka popruhu.
Na veku ani momentálnej fyzickej zdatnosti určite nezáleží, začať môže ktokoľvek a v akomkoľvek veku. Aerojóga sa mimoriadne páči dokonca aj deťom, pre ktoré ide o veľmi prirodzenej polohy.
Cvičenie Vám pomôže aj s odstránením stresu zo života. Jej cieľom totiž je, aby ste sa v každej z pozícií, ktorým sa hovorí asány (a delia sa na niekoľko rôznych skupín), cítili príjemne. A to aj u tých, u ktorých sa to spočiatku zdá byť veľmi ťažké. Postupným nácvikom sa Vám to ale podarí.
Záves je v sade spolu s konštrukčnými závesy, ktoré přivrtáte na požadované miesto a zavesíte tu Váš Yoga záves.
Sieť je tiež skvelou pomôckou pre fitness, veľakrát ide totiž o cvičenie fyzicky náročné - napríklad také sedy / ľahy vo vzduchu hlavou dolu, alebo kľučky vo vzduchu

Technický popis:
- Výrobca: Sedco
- Materiál: Extra pevný nylon
- Vysoká odolnosť a bezpečnosť pri cvičení
- Dlhá životnosť materiálu
- Dodávané vo viacerých farebných prevedeniach

Súčasti balenia:
- Aerial Yoga Sieť vrátane madiel na uchytenie
- Popruhy
- Držiaky závesu k stropu
- Transportný vak