LogoPremioSport.sk
Predajca športového oblečenia, obuvy a športových potrieb

Mixit 2go – desiatový box 600ml (lososový)

ODOSIELAME IHNEĎ DARČEK K PRODUKTU
Výrobca: MIXIT
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: mixit-0361
EAN: 8595685214184
Dostupnosť: na sklade
14.83 bez DPH
17.79 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vezmite si svoj Mixit kamkoľvek! S Mixit 2go - desiatovým boxom Vás už nič neobmedzuje! Do hornej mištičky si môžete dať jogurt, mlieko, vodu alebo napríklad čerstvé ovocie. Do spodnej si nasypte svoj obľúbený mix, kašu, lyo ovocie alebo oriešky, skrátka čokoľvek, čo od nás máte radi. A v okamihu ste pripravení na konzumáciu!

Jeho design je moderný, praktický a štýlový. A hlavne - vziať si ho môžete do práce, do školy alebo aj na výlet. Je veľmi odolný a máme ho v dvoch krásnych farebných prevedeniach. 

Zloženie
Praktický box MIXIT 2 GO je vyrobený zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA a skladá sa z dvoch oddelených nádob, ktoré sú ideálne na Mixit a mlieko, jogurt alebo smoothie. Nepriepustne veko obe nádoby perfektne utesní, a tak se box skvele hodí do práce, do školy, na piknik či na cesty. Obsah hornej nádoby je 110/220 ml a zmestí sa do nej cca 35/70 g müsli, kaše alebo Mixit Drinku. Kapacita spodnej nádoby je až 600 ml a je vhodná aj do mikrovlnky. Celý box je vhodný do umývačky, chladničky aj mrazničky.