LogoPremioSport.sk
Predajca športového oblečenia, obuvy a športových potrieb

Tempish REVO DSX hokejové korčule

IHNEĎ K ODBERU
Cena 64.95
Pôvodná cena 129.90, Zľava 50 %
Dostupnosť: skladom +2
Veľkosť:
Cena bez DPH: 54.13
Kód produktu: 1300000151
EAN: 8592678054772
Výrobca: Tempish
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Ihneď k odberu.

Hokejový komplet REVO RDX je určený pre aktínych hokejových hráčov stredných a vyšších súťaží. Topánka je vyrobená z veľmi odolného tvrdého termoplastu CYBER 385. Celý skelet topánky je anatomicky natvarovaný z jedného kusa. Použitá technológia a materiály prinášajú hráčom podstatne lepší komfort, zvýšenú pevnosť topánky, lepšiu ochranu chodidla a predovšetkým podstatné odľahčenie topánky.

Vonkajší materiál (technický fine-micro nylon) je špeciálne upravený technológiou "SLIDE waterproof", aby nenasával vodu a nezvyšoval hmotnosť topánky. Vnútorný materiál - CAMBRA brushed nylon je savý materiál, ktorý pomáha odvodu vlhkosti z chodidla, v topánke je vložená anatomická vkladacia stielka, ktorá zaisťuje stabilnú fixáciu chodidla v topánke.

Konštrukciou, použitými materiálmi a technológiou výroby sú dosiahnuté vynikajúce vlastnosti topánky, ktorá si zachováva vysokú pevnosť a pritom veľmi komfortný pocit pri hre, výbornú a istú ovládateľnosť a to všetko  pri veľmi priaznivej hmotnosti. Tvar skeletu je až extrémne anatomicky tvarovaný pomocou technológie MEMORY OPTIMAL FIT, predovšetkým vnútorný priestor topánky v oblasti členku a Achillovej šľachy. Tento vnútorný tvar skeletu spoločne s bandážou s pamäťou CLEERON 013S a CLEERON MEMORY v dvoch vrstvách zaisťuje pevnú a pohodlnú fixáciu nohy v topánke. Pevnosť celého kompletu zvyšuje tenká podošva z extra tvrdého a húževnatého nylonu. Vysokopevnostné šnúrky sú voskované pre obmedzenie povoľovania pri hre. Komplet je vybavený robustnou korčuľou TEMPISH GO-TO s vymeniteľným britom. Nosná časť korčule je z materiálu CORDURA (Dupont nylon). Materiál britu zo šľachtenej ocele, tepelne upravenej na tvrdosť HRC 54 až 55.

Dĺžka vnútorného priestoru topánky:

40 - 25,4 cm
41 - 26,2 cm
42 - 26,9 cm
43 - 27,5 cm
44 - 28,5 cm
45 - 29,0 cm
46 - 29,5 cm
47 - 30,5 cm

Doporučené použitie Amatérske športové použitie, rekreačný šport
Vonkajší materiál Špeciálne rezistentné PVC – (light-flexi 3D) odolné voči absorpcii vody, húževnaté do teploty -25°C, výborne kopíruje skelet topánky. Technický, fine-micro nylon.
Vnútorný materiál CAMBRA 26Z brushed nylon, anatomická vkladacia stielka
Konštrukcia jazyku Anatomický dvojdielny jazyk, 3D konštrukcie, materiál - špeciálne rezistentné PVC – (light-flexi 3D) + filc 9 mm
Konštrukcia Extrémne anatomický tvar skeletu topánky v oblasti členkov vyztužený jednodielnou skrupinou z materiálu CYBER 385. Technológia výroby: MEMORY OPTIMAL FIT pre pevnú a pohodlnú fixáciu nohy v topánke s pamäťou
Výsteľka Anatomická bandáž s pamäťou CLEERON 013S - v dvoch vrstvách
Nôž TEMPISH GO-TO, konštrukcia s vymeniteľným britom, nosná časť britu z materiálu CORDURA
Systém zapínania Šnúrky majú špeciálnu povrchovú protisklzovú úpravu