LogoPremioSport.sk
Predajca športového oblečenia, obuvy a športových potrieb
Responsive menu Produkty
Naposledy zobrazené

Kontaktujte  nás:
Balaro s.r.o.
Radlinského 28
Spišská Nová Ves
052 01

Prevádzka:
Štefánikovo námestie 13,
Spišská Nová Ves
052 01
tel: 0944 526 099
info@premiosport.sk

 

    

 
 
 

Tempish HX 1.6 90 Lady kolieskové korčule

NA OBJEDNÁVKU
Cena 79.95
Pôvodná cena 185.93, Zľava 57 %
Dostupnosť: na objednávku do 3 dní
Veľkosť:
Cena bez DPH: 66.63
Kód produktu: 1000020
Výrobca: TEMPISH
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Na objednávku do 3 dní.

HX 1.6 je nový model in-line korčule TEMPISH využívajúci moderné materiály a technológie. Ako celok ponúkne užívateľkám - in-line korčuliarkam skutočne vysoký komfort jazdy, bezpečné ovládanie korčule a istotu pri pohybe s dostatočnou voľnosťou individuálneho nastavenia topánky aj korčule podľa štýlu jazdy, podľa individuálneho tvaru chodidla a lokálnych podmienok. Korčule HX1.6 sú určené pre skúsené a pokročilé korčuliarky, dobre znesú strednú a vysokú športovú záťaž.

Skelet korčule je vyrobený z nového kompozitného materiálu na báze nylonu. Je veľmi pevný a súčasne húževnatý, vďaka čomu sa dosiahlo podstatné zníženie hmotnosti celej korčule. Vrchná časť skeletu je osadená novou kovovou samozvernou prackou s pamäťou nastavenia upnutia. Nie je teda potrebné pri každom zapnutí opäť nastavovať ideálnu polohu a silu uzatvorenia goliera korčule! Priehlavkový pásik je s mikroprackou pre pohodlné dotiahnutie chodidla v topánke.

Vnútorná topánka (liner) je vyrobený z dvojvrstvovej vnútornej bandáže na báze molitanu a latexu s čiastočnou tvarovou pamäťou. V oblasti Achillovi šľachy a členku s veľmi dobrým anatomickým vedením pre zvýšený komfort a jednoznačnú fixáciu chodidla v topánke. Zvonku lineru je použitý nový materiál s vysokou pevnosťou a výbornou priechodnosťou vzduchu pre lepšie odvetrávanie. Vďaka štruktúre a dvoch farieb tvoria tiež dominantný estetický prvok celej korčule. Liner má upravený vnútorný tvar pre ženské chodidlo, ktoré je prevažne tenšie a menej mohutné ako mužské. Najviac namáhané časti sú vystužené materiálom PU carbon flash. V zadnej časti je liner vybavený prúžkami s reflexným efektom pre zvýšenie bezpečnosti korčuliarov za znížených svetelných podmienok. Vnútorná vkladacia stielka je kvalitne anatomicky tvarovaná a je dvojvrstvová. Má dve hlavné funkcie:

1. schopnosť sa prispôsobiť individuálnemu tvaru chodidla a fixovať ho v topánke proti nežiaducemu pohybu pri korčuľovaní.

2. tlmí vibrácie od podvozku a tým zaisťuje pohodlnejšiu jazdu na korčuliach.

Model HX 1.6 90 je vybavený robustným podvozkom vyrobeným technológiu CNC z hliníkovej zliatiny A356. Tento osvedčený podvozok (použitý aj na modeloch TEMPISH ZONER a Tempish Elur) je povrchovo upravený technológiou DEEP BLACK MATT s potlačou. Jeho veľkou výhodou je nízka hmotnosť a pevnosť. Podvozok je ku skeletu pripevnený centrálnymi skrutkami, čo umožňuje individuálne nastavenie pozície podvozku voči skeletu (chodidlu) alebo podľa štýlu korčuľovania každej korčuliarky. Podvozok je tiež možné individuálne meniť za podvozky z rady TEMPISH CAT alebo RAPID UNI. Korčule sú osadené kolieskami TEMPISH RADICAL, ktoré sa vyznačujú vysokou priľnavosťou a tlmením nerovností povrchu, nízkym opotrebením a veľmi malým valivým odporom. Kolieska sa otáčajú na kvalitných, presných ložiskách ABEC 9 CHROME hi-precision TOP SPEED s gumovými prachovkami a s minimálnym valivým odporom, zaisťujú rýchlejšiu a pohodlnejšiu jazdu.

Rozmery:  Dĺžka vnútornej vložky:

veľ.: 37 - 24,0cm

veľ.: 38 - 24,5cm

veľ.: 39 - 25,0cm

veľ.: 40 - 25,3cm

veľ.: 41 - 26,0cm

veľ.: 42 - 26,5cm

 

 Stupeň únosnosti športového zaťaženia 4.

Veľkosť koliesok: Radical 85A / 90mm.

 

Doporučené použitie Rekreačné, kondičné korčuľovanie, pokročilí, skúsení korčuliari.
Kategória Fitness
Skelet materiál NYLON, veľmi ľahký, ale pevne vystuženie v oblasti nad členkom, stiahnutie kovovou prackou so systémom SELF Autolock, odvetraný v časti pod chodidlom
Vnútorný materiál vystužený NYLON / NYLEX, anatomická vložka s dvojvrstvovou vnútornou štruktúrou pre lepšiu fixáciu chodidla a istejšie ovládanie korčule, vnútorné bandáž s tvarovou pamäťou. 3D konštrukcia vonkajšej tkaniny pre stabilnú štruktúru a vynikajúce odvetranie chodidla
Podvozok odľahčený mono konštrukčný, zliatina hliníka, pripevnený centrálnymi skrutkami s nastaviteľnou pozíciou, povrchová úprava -HI-POLISH
Kolieska RADICAL
Priemer kolieska 90 mm
Tvrdosť kolieska 85A
Ložiská ABEC 9 chrome steel+rubber washer
Brzda ÁNO
Systém zapínania Šnúrky, 1x pásik s mikroprackou
Počet kusov v kartóne 1
Stupeň únosnosti športového zaťaženia 4
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom