LogoPremioSport.sk
Predajca športového oblečenia, obuvy a športových potrieb
Responsive menu Produkty
Naposledy zobrazené

Kontaktujte  nás:
Balaro s.r.o.
Radlinského 28
Spišská Nová Ves
052 01

Prevádzka:
Štefánikovo námestie 13,
Spišská Nová Ves
052 01
tel: 0944 526 099
info@premiosport.sk

 

    

 
 
 

Sedco Kimono Karate 150cm v.2 + pásik

NA OBJEDNÁVKU
Cena 22.90
Dostupnosť: na objednávku do 3-5 dní
Cena bez DPH: 19.08
Kód produktu: 8010
EAN: 8595096680103
Výrobca: SEDCO
Záručná doba: 24mesiacov
KS

Na objednávku do 3-5 dní.

Kimono na karate v bielej farbe je vyrobené z pevnej 100% bavlny. Pre väčšiu pevnosť má zosilnené viacnásobné šitie na ramenách, podpazušie a v spojoch v balení tiež nalezenete biely opasok. V golieri je použitá výstuha z bielenej bavlny. Nohavice sú v oblasti kolien zosilnené (dvoma vrstvami amterial). U nohavíc je v páse šnúrka pre pevné stiahnutie. Kimono určené pre mládež pre tréning aj turnaje a rozmery zodpovedajú požiadavkám pravidiel pre karate.

 

Veľkosť kimona vyberáme vždy podľa vlastnej telesnej výšky.

Je však potrebné počítať s tým, že sa kimono samozrejme o niečo málo zrazí. Toto zrážanie však nie je tak veľké, ako sa často udáva. Dodržiavate Ak uvedený postupy pre údržbu kimona, ktorý obnáša pranie na 30 stupňov, bez aviváže a bez používania sušičky, bude sa kimono zrážať veľmi pozvoľna a nemusíte tak mať z tohto veľké obavy. Treba mať tiež na mysli, že k tomuto zrážanie často tiež prispieva veľmi rýchly rast detí, čo často rodičia zanedbáva.

Kimono zvolíme tak, aby malo primeranú veľkosť k našej výške a dobre nám sedelo. Kimono by nemalo byť príliš plandavé, pretože nám potom môže sťažovať techniku ​​pri cvičení.

Opasok má farebné prevedenie, ktoré ukazuje najvyšší dosiahnutý technický stupeň karatistu. Konce opasku leží voľne pod uzlom. Oba konce majú byť rovnako dlhé, nemali by však visieť až ku kolenám.