Naposledy zobrazené

Kontaktujte  nás:
Balaro s.r.o.
Radlinského 28
Spišská Nová Ves
052 01

Prevádzka:
Zimná 68
Spišská Nová Ves
052 01
tel: 053/4414565
      0944 526 099
info@premiosport.sk

 

    

 
 
 

Tempish BLACK SHADOW 90 kolieskové korčule

NA OBJEDNÁVKU
Cena 140.00
Pôvodná cena 200.00, Zľava 30 %
Dostupnosť: na objednávku do 3 dní
Veľkosť:

Cena bez DPH: 116.67
Kód produktu: 1000030
EAN: 8592678084366
Výrobca: TEMPISH
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Na objednávku do 3 dní.

BLACK SHADOW 90 je nový model in-line korčúľ TEMPISH využívajúci moderné materiály a technológie. Ako celok ponúkne korčuliarom skutočne vysoký komfort z jazdy, bezpečné ovládanie korčule a istotu pri pohybe s dostatočnou voľnosťou individuálneho nastavenia topánky aj korčúľ podľa štýlu jazdy podľa individuálneho tvaru chodidla a lokálnych podmienok. Korčule BLACK SHADOW sú určené pre skúsených a pokročilých korčuliarov, dobre znesú strednú a vysokú športovú záťaž.

Skelet korčule je vyrobený z nového kompozitného materiálu na báze nylonu. Je veľmi pevný a súčasne húževnatý, vďaka čomu sa dosiahlo podstatné zníženie hmotnosti celej korčule. Vrchná časť skeletu je osadená kovovou samosvornou prackou. Tento model je historicky prvý, na ktorom je použitý MOZ systém sťahovania. Revolučný systém utiahnutia topánky novým systémom MOZ s pomocou oceľového lanka umožňuje veľmi rýchle a pevné dotiahnutie a uvoľnenie, jemné dávkovanie dotiahnutia a vysoký komfort. Nylonové prievlaky (očká) spoločne s oceľovým lankom zaisťujú takmer neobmedzenú životnosť celého systému.

Vnútorná topánka (liner) je vyrobená z dvojvrstvovej vnútornej bandáže na báze molitanu a latexu s čiastočnou tvarovou pamäťou. V oblasti Achillovi šľachy a členku s veľmi dobrým anatomickým vedením pre zvýšené pohodlie užívateľa a jednoznačnú fixáciu chodidla v topánke. Mimo linery je použitý nový materiál s vysokou pevnosťou a výbornou priechodnosťou vzduchu pre lepšie odvetrávanie. Vďaka štruktúre a dvojitej farbe tvoria tiež dominantný estetický prvok celej korčule. Vnútorná vkladacia stielka je kvalitne anatomicky tvarovaná a je dvojvrstvová. Má dve hlavné funkcie:

1. schopnosť sa prispôsobiť individuálnemu tvaru chodidla a fixovať ho v topánke proti nežiaducemu pohybu pri korčuľovaní.

2. tlmí vibrácie od podvozku a tým zaisťuje pohodlnejšiu jazdu na korčuliach.

Model BLACK SHADOW 90 je vybavený robustným podvozkom vyrobeným technológiou CNC z hliníkovej zliatiny A356. Tento osvedčený podvozok (použitý tiež na modeloch TEMPISH ZONER a Tempish Elur) je povrchovo upravený technológiou DEEP BLACK MATT s potlačou. Jeho veľkou výhodou je nízka hmotnosť a pevnosť. Podvozok je ku skeletu pripevnený centrálnymi skrutkami, čo umožňuje individuálne nastavenie pozície podvozku voči skeletu (chodidlu) alebo podľa štýlu korčuľovania každého korčuliara. Podvozok je tiež možné individuálne meniť za podvozky z rady TEMPISH CAT alebo RAPID UNI. Korčule sú osadené kolieskami TEMPISH RADICAL, ktorá sa vyznačujú vysokou priľnavosťou a tlmením nerovností povrchu, nízkym opotrebením a veľmi malým valivým odporom. Kolieska sa otáčajú na kvalitných, presných ložiskách ABEC 9 CHROME hi-precision TOP SPEED s gumovými prachovkami a s minimálnym valivým odporom, zaisťujú rýchlejšiu a pohodlnejšiu jazdu.

Stupeň únosnosti športového zaťaženia 4.

Veľkosť koliesok: Radical 85A / 90mm.

Os priemer 6mm, dĺžka 32 mm.

Veľkosť: 38 - 47

Dĺžka vnútornej vložky:

veľ .: 38 - 25,0cm

veľ .: 39 - 25,5 cm

veľ .: 40 - 26,5cm

veľ .: 41 - 27,0cm

veľ .: 42 - 27,5cm

veľ .: 43 - 28,5cm

veľ .: 44 - 29,0cm

veľ .: 45 - 30,0cm

veľ .: 46 - 30,5cm

veľ .: 47 - 31,0cm

Doporučené použitie Rekreačné, kondičné korčuľovanie, pokročilí, skúsení korčuliari.
Kategória Fitness
Skelet materiál NYLON, veľmi ľahký, ale pevne vystuženie v oblasti nad členkom, stiahnutie kovovou prackou so systémom SELF Autolock, odvetraný v časti pod chodidlom
Vnútorný materiál vystužený NYLON / NYLEX, anatomická vložka s dvojvrstvovou vnútornou štruktúrou pre lepšiu fixáciu chodidla a istejšie ovládanie korčule, vnútorné bandáž s tvarovou pamäťou. 3D konštrukcia vonkajšej tkaniny pre stabilnú štruktúru a vynikajúce odvetranie c
Podvozok AL zliatina, konštrukčne silne vystužená hlbokým ťahaním, systém pripevnenia do skeletu - kombinácia IDEAL POSITION CONTROL (pod pätou) a adjustable position chassis pod špičkou
Typ kolieska RADICAL PU Casting (PUC), Super Hi-Rebound (SHR), vysoko kvalitné kolieska
Priemer kolieska 90 mm
Tvrdosť kolieska 85A
Ložiská ABEC 9 chrome steel+rubber washer
Brzda ÁNO
Systém zapínania MOZ System, 1x pásik s mikroprackou
Počet kusov v kartóne 1
Stupeň únosnosti športového zaťaženia 4